صفحه_اصلی
 
پرتال اصلی
آمل
۱۳۹۹ جمعه ۹ خرداد
height=29px
فعالیت های مهم حوزه بهره برداری شهریور 95
height=29px

فعالیت های مهم حوزه بهره برداری شهریور 95 اخبار شهریور

·         با تلاش و همت همکاران امور بابل نکا دو مورد خط انتقال 300 و 250 میلی متر واقع در خیابان شهرداری نکا ترمیم گردید.

·         با تلاش و همت همکاران امور قائمشهر چاه شماره 19واقع در جنب پمپ بنزین این شهر با تغییر منصوبات و پمپ با دبی 60لیتر در ثانیه بازسازی و وارد مدار گردید.

·         با تلاش و همت همکاران امور سوادکوه چاه شماره 5 زیرآب بعنوان ذخیره  با آبدهی 30 لیتر در ثانیه راه اندازی گردید.همچنین دو دستگاه تابلو ستاره مثلث نیز بعنوان ذخیره در ایستگاه پمپاژ پل سفید راه اندازی گردید.

·         با تلاش و همت همکاران امور بابل اصلاح شبکه بطول 150متربا  لوله 160میلیمتر تر در مسیر باغ ثباتی بابل انجام و سه مورد ترمیم خط انتقال  500میلی متر مسیر خط طلوت و 250میلی متری محور آمل ورمطون و 300 میلیمتری واقع در چاه شماره 9 انجام گردید.

·         با تلاش و همت همکاران امور فریدونکنار با پایین بردن عمق الکتروپمپ چاه شماره 6 از 24به 48متر از سوختن موتور پمپ جلوگیری گردید همچنین تعویض الکترو پمپ شناور چاه شماره 2 این شهر و جایگزین کردن تابلوی ستاره مثلث بجای تابلو کنترل دور چاه شماره 3 از دیگر اقدامات این امور میباشد.

·         با تلاش و همت همکاران امور محمودآباد با تغییرات جوی هوا و وزش باد و طوفان کلیه چاههای این امور بمدت 30ساعت  قطع گردید که این امور با کمبود آب بمدت 48 ساعت مواجه شد که با تلاش همکارا ن امور با راه اندازی 3دستگاه دیزل ژنراتور این بحران مدیریت و مشکل مرتفع گردید.

·         با تلاش و همت همکاران امور آمل خط انتقال 350میلیمتری این شهر واقع در مرکز شهر که دچار شکستگی شده بود ترمیم همچنین 50متر لوله گذاری سایز 200میلیمتری واقع درمحوطه مخزن 2000برای چاه شماره 15 و احداث حوضچه تخلیه در همان محوطه از دیگر اقدامات این امور بود.

·         با تلاش و همت همکاران امور تنکابن دو مورد لوله 100و 160میلیمتری خیابان سعدی و شهر شیرود ترمیم و همچنین الکتروپمپ و دستگاه کلرزنی چاه لپاسر تعویض گردید.

·         با تلاش و همت همکاران امور نوشهر با تعویض الکتروپمپ شناور و 80متر لوله آبده چاه شهر پول بمیزان 4لیتر در ثانیه به آب این شهر افزوده گردید.

·         با تلاش و همت همکاران امور رامسر الکتروپمپ ایستگاه پمپاژ پل بیمارستان رامسر تعویض و همچنین سیستم تله متری مخزن 470دوست کلوبن نصب و راه اندازی گردید.

·         با تلاش و همت همکاران امور بهشهر بعد از 16سال تصفیه خانه آب این شهر با اعتبار دو میلیاد ریال به بهره برداری رسید همچنین 4باب اتاقک برای محافظت از آب ژاول به منظور حفظ کیفیت و افزایش طول عمر مخازن احداث گردید.

.

·         با تلاش و همت همکاران دفتر انرژی اقدامات ذیل انجام گردید.

-شرکت در جلسه شرکت مهندسی آبفای کشور و اخذ تصویبیه مطالعات تکمیلی طرح تله متری شهر ساری توسط کمیته تله متری آبفای کشور.

.

-کارشناسی تاسیسات ایستگاه پمپاژ سنگ تجن چالوس وارئه راهکارهای فنی جهت بهبود وضعیت انرژی  تاسیسات مذکور

-تهیه گزارش بازدید از نیروگاه برق آبی ارومیه و مشهد جهت ارائه به مدیر عامل محترم شرکت.

-هماهنگی جهت انتقال تابلوکنترل دور از چاه شماره 5 زیر آب و نصب بر روی چاه شماره یک آلاشت.

-رفع عیب تابلوی کنترل دور چاه شماره 4 شیرگاه و تابلو کنترل دور 92 کیلو وات بر روی چاه شماره 19 قائم شهر

.- ارائه دستورالعمل اجرایی به پیمانکار تصفیه خانه فاضلاب بابل در خصوص ساخت تابلو چنج اور برای دیزل ژنراتور.

- جلسه با مشاور ممیزی انرژی و ایزو 50001-پیگیری اجرای تعهدات فاز اول .

-پیگیری جمع آوری ایستگاه پمپاژ قدیم شهرستان ساری جهت احداث ساختمان مرکز پایش و تله متری استان.

-پیگیری و رفع بحران ناشی از قطع برق تاسیسات (وزش باد و بوران شدید)و رفع نقص تابلوهای محمودآباد و فریدونکنار.

-پیگیری جهت رفع نقص وتعمیر ترانسفورماتور هوایی 200 کیلوولت آمپر موجود در تاسیسات نکا و انتقال آن به تعمیرات ترانس شرکت برق.

.-تهیه مشخصات فنی جهت خرید یک دستگاه تابلو راه انداز نرم برای نصب در چاه آلاشت.

-درخواست خرید قفل تکسا برای انجام برآورد تجاوز قدرت تاسیسات و پیگیری جهت خرید آن.

-تهیه و ارسال گزارش عملکرد سه ماهه اول و دوم سال 95 به دفتر انرزی و سامانه های تله متری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور.

- نامه به امور و تهیه لیست و مشخصات فنی تابلوهای کنترل دور و راه انداز نرم معیوب موجود در امور و برنامه ریزی متمرکز برای رفع عیب آنها با هماهنگی امور بازرگانی شرکت جهت کاهش هزینه های شرکت و بهبود بهره وری

با تلاش و همت همکاران دفتر آب شهری(ستاد) چاه شماره 15 شهر آمل بهسازی و مهندسی مجدد گردید که بموجب آن بمیزان 30 لیتر در ثانیه به دبی آب شهر افزوده گردید.همچنین عملیات نصب و اصلاح پمپ و منصوبات چاههای استان به تعداد 6 حلقه با افزایش دبی 52 لیتر در ثانیه و واگذاری 40 درصد از اتفاقات شهر آمل به بخش خصوصی از دیگر اقدامات این دفتر میباشد.

-با تلاش و همت همکاران دفتر مدیریت مصرف (ستاد) با انعقاد قرارداد کالیبراسیون کنتورهای مشترکین با هدف کاهش تلفات ظاهری آب،که با این روش پس از تست کنتورهای مشترکین و مشخص شدن میزان خطای کنتور، نسبت به کالیبره نمودن کنتورها اقدام و پیش بینی میشود ضمن کاهش تلفات ظاهری به میزان درآمد شرکت افزوده میگردد.

-با تلاش و همت همکاران دفتر کنترل و کیفی (ستاد) دستگاه اسپکترفوتومتر VR6000 در راستای الزامات ایزو 17025 در آزمایشگاه مرجع شرکت نصب و راه اندازی شد.که با بهره برداری از این تجهیز علاوه بر افزایش سرعت در ارائه آنالیز آزمایشگاهی ،گستره تعداد فاکتورها با دقت و صحت بالایی ارائه میگردد.و از طریق ترسیم نمودارهای کالیبراسونی کلیه الزامات استاندارد برآورده مشود.همچنین فاز دوم اجرای الزامات ایزو 17025 در آزمایشگاه مرجع شرکت با همکاری مشاور اجرا گردیدکه بموجب این استاندارد، کلیه فعالیتهای آزمایشگاهی از اعتبار دهی بالایی در سطح کشور برخوردار خواهد بود.

- با تلاش و همت همکاران دفتر فاضلاب(ستاد) اقدامات ذیل انجام شد:

1-لایروبی خط پساب تصفیه خانه نوشهر و چالوس

2-تعمیر و عیب یابی بلو ورهای حوضچه های هوادهی تصفیه خانه فاضلاب

3-لایروبی لاگون های هوا دهی و واحد سلکتور همچنین اصلاح تراز هیدرولیکی دریچه های دانه گیر

4-راه اندازی پمپ دوم در چاله پمپاژ دوم FS5 نوشهر  

خبر
تعداد بازدید : 163 1395/09/13

height=6px
height=6px
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 1 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 8 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 15108 تعداد کاربران بر خط 6 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
/
Copyright © 2011. abfa-mazandaran.ir. All rights reservedسال رونق تولیداستفاده از مطالب سایت با ذکر منبع مجاز می باشد
Powered by DorsaPortal