صفحه_اصلی
 
پرتال اصلی
آمل
۱۳۹۹ جمعه ۹ خرداد
height=29px
اخبار مهم خرداد 96 حوزه بهره برداری
height=29px

اخبار مهم خرداد 96 حوزه بهره برداری خرداد 96

·        با تلاش و همت همکاران امور سوادکوه لوله گذاری به قطر 160 و 110 بطول 2200 متر در مسیر شهر آلاشت انجام ،همچنین دو دستگاه دیزل پمپ در مسیر خط انتقال آب چشمه هلی خامن این شهر نصب گردید. احداث مخزن 500مترمکعبی در شهر آلاشت از دیگر اقدامات این امور میباشد.

·        با تلاش و همت همکاران امور جویبار دو مورد خط انتقال 300 میلیمتری مسیر کیاکلا به جویبار ترمیم گردید.شروع دیوارکشی محوطه تاسیسات آبرسانی جویبار و احداث اتاقک نگهبانی در تاسیسات جویبار نیز از اقدامات این امور میباشد.

·        با تلاش و همت همکاران امور محمودآباد تابلو کنترل دور 55kw برای چاه شماره 5 حسین آباد نصب گردید.

·        با تلاش و همت همکاران امور آمل دو دستگاه الکتروپمپ شناور 185 و 92 کیلووات به ترتیب برای چاههای شماره 18 و 11 این شهر تعویض گردید.

·        با تلاش و همت همکاران امور عباس آباد چاه شماره 13 این شهر بهسازی که بموجب آن بمیزان 6.5لیتر در ثانیه به دبی آب شهر افزوده گردید.

·        با تلاش و همت همکاران امور چالوس با اتصال لوله 110 میلیمتری از خیابان کوروش به محوطه یا زهرا س نسبت به تقویت آب منطقه یا زهرا س اقدام گردید.

·        با تلاش و همت همکاران امور سوادکوه شمالی نسبت به پاکسازی محوطه تاسیسات، مخازن و چاهها همراه با رنگ آمیزی لوله های ورودی و خروجی مخازن اقدام شد.

·        با تلاش و همت همکاران امور قائمشهر اقدام ذیل انجام گردید:

o       دیوارکشی چاه شماره 20 جزیره

o       تعویض الکتروپمپ 7.5کیلوواتی تصفیه خانه شهرک یثرب.

o       تعویض دستگاه کلرزنی چاه مایعی بارفی کلا و نصب و راه اندازی دستگاه کلرزنی مایعی و خازن 5کاور شهر ارطه

o       ترموگرافی ارتعاش سنجی و اندازه گیری الکتریکی چاهها و ایستگاههای پمپاژ کل امور توسط پیمانکار

o       حفرچاه ارت و راه اندازی بر روی بدنه تابلو برق چاهها و ایستگاه پمپاژ

·        با تلاش و همت همکاران امور رامسر مخزن 1000مترمکعبی کتالم و نیاز پی و شبکه توزیع شهر رامسر شبانه شستشو گردید . همچنین ممیزی انرژی کل تاسیسات توسط پیمانکار بهره برداری استان انجام گردید.

·        با تلاش و همت همکاران امور ساری محوطه سازی و زیبا سازی چاهها و منبع هوایی بخش هشت ، بلوار ارتش و چاه شماره 4بلوار کشاورز انتهای صادقیه ،خاکبرداری خروج اجناس مازاد-کاشت نهال و رنگ-ایجاد فضای چمن همراه با جدول بندی احداث آلاچیق-تامین روشنایی-ساخت سرویس بهداشتی و رنگ آمیزی نرده ها و درب ها انجام گردید.همچنین لوله گذاری با قطر 500میلیمتر چدن بطول 60متر (خط انتقال چاههای تنگه لته) و تعویض لوله فرسوده 350فولادی بلوار داراب بطول 7متر و ترمیم لوله 600-300-250 به تعداد 7مورد همراه تعویض کنتور آلتراسونیک مخزن کرمانی تعویض سطح سنج مخزن لسانی و نصب شیرپروانه ای 600میلیمتر بر روی خط انتقال محوطه مخزن کرمانی از دیگر اقدامات این امور میباشد.

·        با تلاش و همت همکاران دفتر فاضلاب ستاد اقدامات ذیل انجام گردید:

o       انعقاد قرارداد نصب انشعاب فاضلاب برای شهرهای نوشهر و جویبار به ترتیب 200و150 فقره

o       تهیه اسناد قرارداد بهره برداری تصفیه خانه فاضلاب ساری و انعقاد تفاهمنامه انتقال لجن به بیرون تصفیه خانه

o       بومی سازی مهندسی مجدد و ساخت چرخ دنده و شافت برای 4دستگاه الکتروموتور هوادهی آلمانی از سوی صنعتگران داخلی در بابلسر در راستای اقتصاد مقاومتی

o       سرویس ، تعمیر و نصب 3دستگاه الکتروموتور هوادهی تصفیه خانه فاضلاب بابل بهمراه نصب دانه گیر و تعمیر 6 دستگاه الکتروموتور هوادهی در تصفیه خانه فاضلاب ساری،بابل و بابلسر

o       شروع عملیات اجرایی قرارداد نصب 1000فقره انشعاب فاضلاب در شهرهای ساری و بابل

o       آموزش ورود اطلاعات کمی کیفی فاضلاب در نرم افزار ساپفا به مسئولین آزمایشگاههای تصفیه خانه فاضلاب

o       اجرای اصلاح شبکه (40متر) ، شستشوی شبکه (40متر)، همسطح سازی (90دریچه منهول )و ویدیو متری شبکه 800 متر در سطح استان

با تلاش و همت همکاران دفتر آب شهری(ستاد)عملیات اصلاح پمپ و منصوبات سر چاهی به تعداد 6 حلقه در شهرهای بابل،آمل ،امامزاده عبدالله آمل ،نور و رویان،خلیل شهر بهشهر و نکا انجام.همچنین یک حلقه چاه آب شرب در شهر سلمانشهر امور عباس آباد بهسازی و مهندسی مجدد شد که بموجب آن بطور متوسط بمیزان 8 لیتر در ثانیه به دبی آب شهر افزوده گردید.                                                                                                                                                                                            

·                    با تلاش و همت همکاران دفتر انرژی (ستاد) اقدامات ذیل انجام گردید.                                                                                                         1-شرکت در برنامه کاهش مصرف انرژی در طرح اوج بار برای تاسیسات آب شرب استان

2-برنامه مطالعه احداث نیروگاه خورشید ی در ساختمان اداری ستاد و تصفیه خانه

3-ارسال شرح و خدمات ومطالعه تله متریک شهرهای آمل،فائمشهر

 با تلاش و همت همکاران امور آبفای قائمشهر با هماهنگی و نظارت دفتر کنترل و کیفی (ستاد) بطورهمزمان پروژه ساخت و بهسازی و گسترش آزمایشگاه آب و فاضلاب قائمشهر و طرح خروج گاز کلر این شهر (اولین ایستگاه بزرگ کشور)آغاز گردید.

 

خبر
تعداد بازدید : 98 1396/07/30

height=6px
height=6px
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 1 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 8 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 15108 تعداد کاربران بر خط 8 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
/
Copyright © 2011. abfa-mazandaran.ir. All rights reservedسال رونق تولیداستفاده از مطالب سایت با ذکر منبع مجاز می باشد
Powered by DorsaPortal